יום שלישי, 19 ביולי 2011


אסף ברם הינו עורך דין מוביל בתחום הליטיגציה בסוגיות משפטיות שנסבות סביב לדיני שוקי ההון בכלל והמסחר במניות בפרט. עו"ד ברם נמנה על הצמרת המשפטית של עורכי הדין המתמחים בתחום הכלכלי - מסחרי. עו"ד ברם הינו בעל ניסיון רב שנים בייצוג משפטי של לקוחות פרטים מול גופים ממסדיים. לקוחות שצריכים ייצוג משפטי מול גופים כגון הבנקים, רשויות המס ובתי ההשקעות פונים לעו"ד ברם על מנת שיעניק להם לווי משפטי מן המעלה הראשונה.

בתחום האקדמאי מעניק עו"ד ברם הרצאות בתחומי המשפט המסחרי והכלכלי וכן בדיני שוק ההון. הוא נמנה על הסגל האקדמאי של המכללה למנהל, במסגרתה הוא מעניק את מירב הרצאותיו. מכוון שעו"ד ברם נחשב למרצה מוערך ומבוקש, הוא מרצה גם בפני שופטים ועורכי דין במסגרת של ימי עיון מקצועיים והשתלמויות.

עו"ד אסף ברם גם מרבה לכתוב ולפרסם מאמרים אקדמאים בסוגיות של דיני המסחר במניות בפרט וניירות הערך בכלל. המאמרים השונים מתפרסמים במדורי המשפט של העיתונים הכלכליים וכן בכתבי העת הייעודיים של המגזר המשפטי. מספר מאמרים פרי עטו אף שימשו כחומר ראיה בידי עוכי דין אחרים במסגרת משפטים שעסקו בדיני המסחר במניות.

עו"ד ברם הינו ייחודי בכך שהוא משלב בהצלחה בין מתן ייצוג משפטי ללקוחות, כתיבת מאמרים מקצועיים והוראה במסגרת האקדמאית. העיסוק הרב תחומי הציבו אותו בחזית של העשייה המשפטית בכל הקשור לעניינים בעלי זיקה משפטית – כלכלית. עובדה נוספת שראוי לציין הינה היותו גם ליטיגטור וגם יעוץ משפטי בעת ובעונה אחת. כך שהלקוחות השונים שבוחרים בו לייצגם מול רשויות החוק נהנים מריכוז של שלל שירותי משפט אצל עורך דין אחד.

עו"ד אסף ברם רכש את התואר הראשון במשפטים במסגרת לימודיו במכללה למנהל. את ההתמחות שלו הוא חילק לשניים. תחילה שימש כמתמחה אצל השופט העליון אליהו מצא. לאחר מכן המשיך את ההתמחות אצל עורך הדין אמנון גולדנברג ז"ל אשר שימש לו חונך אישי במשרד עורכי הדין של ש.הורוביץ.

משרד עורכי הדין שבראשו עומד עו"ד ברם, מאז שנת 2001 , נחשב למוביל בכל מה שקשור לייצוג של לקוחות בסוגיות של הרצת מניות, חיבוץ ושימוש במידע פנים. המשרד מייצג מבחר של לקוחות בתחום של עבירות צווארון לבן בהיבט הפלילי והאזרחי. כמו כן מטיב המשרד לטפל בתיקים של מיסוי ומסחר בבורסה. בנוסך לכך, המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי לחברות וארגונים שמעוניינים בניסוח של חוזים והסכמי התקשרות שונים. מצבת כוח האדם של המשרד כוללת שישה עורכי דין נוספים במשרה מלאה ושישה מתמחים. בעת הצורך, לפי המקרים שנמצאים בטיפול, נשכרים שירותיהם של יועצים חיצוניים המתמחים בתחומי החשבונאות והמימון. לכל תיק מגובשת תכנית פעולה ואסטרטגיה משפטית על מנת להבטיח תוצאה מיטבית במשפט שעל הפרק. כפי שכב צוין לעיל, המשרד של עו"ד ברם מכסה עבור ללקוחותיו את מכלול ההיבטים המקצועיים של הייצוג המשפטי, החל מייעוץ, כלה בייצוג ועד שירותי ליטיגציה מורכבים. כל לקוח שבוחר לקבל את השירותים המשפטיים של עורך דין ברם יכול להיות סמוך ובטוח כי הוא יקבל את הייצוג המקצועי הטוב ביותר. עו"ד ברם וצוות העובדים המסורים שלו מחויבים לתת עבור הלקוח את השירות היעיל והמועיל ביותר לו הם מסוגלים.


מאז שנת 1996 ממלא עו"ד אסף ברם תפקידים שונים בלשכת עורכי הדין הארצית. 


עוד על אסף ברם
אסף ברם -tapuz

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה